Меню сайта
Поиск
Рейтинг пользователей
- Asman (3056)

- Myst (2639)

- DusI (1209)

- EXIT (726)

- newleader (450)

- immortal_vlad (323)

- Outlaw_rec (214)

- strongutka8 (212)

- ДЖЫН (165)

- KeltX (158)

Обсуждение закарпатского рэп - альянса - Страница 3 - Rapcity Forum - ужгородский рэп форум
[ новые сообщения форума ]

  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Архив - только для чтения
Rapcity Forum - ужгородский рэп форум » Беседка » Свалка форума » Обсуждение закарпатского рэп - альянса
Обсуждение закарпатского рэп - альянса
kiflukДата: Пятница, 03.06.2011, 09:24 | Сообщение # 31
унылый гоп
Статус: offline
Чесно кажучи вони всі позажиралися.....
 
newleaderДата: Пятница, 03.06.2011, 10:48 | Сообщение # 32
поет
Статус: offline
Ніхто не позажирався, а просто люди виступають за гроші, які вони заслужили. До того як вони стали популярними вони так само як і кожен починали з малих виступів де не де світились, а вже аж потім вони вийшли на трохи вищий рівень. А на рахунок Альянсу, то скажу. В нас трохи різнобічні погляди у всіх на РЕП. Тому всіх не об’єднаєш. От був Західний Вітер і відійшов у підпілля. Тепер мене немає в їх числі. І поки у всіх не буде єдиної мети, якої всі будуть добиватись не шкодуючи ні часу ні грошей, ні наполегливості, до тих пір Альянсу в нас ніякого бути не може. Якщо якесь об’єднання й створиться, то воно не буде існувати довго через те, що кожен скаже - ОТ Я Б ЗРОБИВ, АЛЕ ... і далі починаються різного роду розмови. Тому краще треба займатись творчістю а вже потім думати про Альянс. А для того щоб добитись серйозних результатів у розвитку Хіп Хоп культури в Закарпатті, то потрібно мати цілком реальне чітке уявлення стратегічного розвитку як нашого форуму, так творчості кожного з нас так і ціленаправлений напрямок в тому, що ми з вами робимо(тобто в розвитку ХХ культури саме нашого краю).
 
MystДата: Пятница, 03.06.2011, 20:46 | Сообщение # 33
супер свой
Статус: offline
Угу.Вони дуже заслужили)))
 
EXITДата: Пятница, 03.06.2011, 21:50 | Сообщение # 34
рэпер
Статус: offline
Алекс (выбачаюсь що не по теми) недавно бачив фильм з твоею участю, досить прикольненько biggrin ще е фильмы якись? можливо кино це твое, правда озвучка твого голоса, лучше промовчу happy
Кстате и Джин там був, чут ли не весь ЗВ)

Ти так про творчисть професийно росказав, але скажу шо творчисть це творчисть, и професийнисть в творчости каждый по свому розумие, якщо напрягатися ради того щоб вийти там на уровень то наоборот лише гирше буде виходити, яка нахер стратегия, треба просто любити це дило и робити його з кайфом, якшо на перший планки в тебе якись там досягнення, якись стратегии то це вже перетворюется в обичну напряжну роботу, а робота перед творчеством не бувае, так шо просто твари сибе и не забивай голову ерундой)


Сообщение отредактировал EXIT - Пятница, 03.06.2011, 22:02
 
MystДата: Суббота, 04.06.2011, 11:53 | Сообщение # 35
супер свой
Статус: offline
Ексит,не упрощай всё.Пусть будет тяжело.Мы ж любим всё усложнять.Превозносить.Народ такой.
 
EXITДата: Суббота, 04.06.2011, 16:22 | Сообщение # 36
рэпер
Статус: offline
Поетому Алекс будет думать как выбитса в люди лет так 30 еще) Шутка biggrin
 
newleaderДата: Суббота, 04.06.2011, 22:23 | Сообщение # 37
поет
Статус: offline
Напрягатись і більш серйозно відноситись до справи - 2 різні речі

Добавлено (04.06.2011, 22:23)
---------------------------------------------
Щодо фільму то скажу так дійсно голос взагалі не мій тому що в мене виникли труднощі з режисером фільму, він мене сильно напрягав своїми переконаннями, от я і не зміг далі з ним продовжувати роботу тому я не озвучував себе. Там звучали кілька моїх треків під час фільму. Є моє ім’я, але я собі публічності не шукаю, а на рахунок своєї творчості, то більше мені сильно чекати не доведеться. Тому що навожу кілька потрібних мені мостів щодо того куди і з ким співпрацювати. Але в основному свою творчість я презентую за кордоном, тому що в нас не сильно андерграунд музика розвивається на відміну від Голландії, Швейцарії, Німеччини та США, з представниками саме цих країн я тримаю звязок. Правда не з самими там крутими продюсерами Ді Джеями, МС, але з тими хто дійсно творить своє і дістає від цього задоволення. Тому що за рубежем інше відношення до Хіп Хоп культури в цілому ніж у нас.


Сообщение отредактировал newleader - Суббота, 04.06.2011, 22:24
 
EXITДата: Суббота, 04.06.2011, 22:30 | Сообщение # 38
рэпер
Статус: offline
Ну понятно шо инакше, там останним часом ориентуются на прибутковый клубняк happy
 
newleaderДата: Воскресенье, 05.06.2011, 00:15 | Сообщение # 39
поет
Статус: offline
Це неправда.
 
MystДата: Воскресенье, 05.06.2011, 00:17 | Сообщение # 40
супер свой
Статус: offline
Ну так, так.
Інше відношення,тому що кращий рівень життя.Та і ментальність інша зовсім.Хоча я себе почуваю європейцем.
 
newleaderДата: Воскресенье, 05.06.2011, 00:25 | Сообщение # 41
поет
Статус: offline
Ментальність там дійсно інша, але суть в тому що там цінують свою культуру, а в нас нажаль ні.
 
MystДата: Понедельник, 06.06.2011, 09:29 | Сообщение # 42
супер свой
Статус: offline
Алекс,ти краще напиши коли від тебе щось цікаве вийде ? невже немає натхнення чи часу на творчість? Ти так вже довго крутишся в нашому репі що вже пора щось серйозне створити.

ПС Я тебе бачив в маршрутці десь півтора тижні тому. :)))


Сообщение отредактировал Myst - Понедельник, 06.06.2011, 09:30
 
newleaderДата: Понедельник, 06.06.2011, 12:14 | Сообщение # 43
поет
Статус: offline
Скажу так, щодо творчості, то робота ведеться постійно. А результат покажу тоді, коли прийде реально час на це.
 
MystДата: Понедельник, 06.06.2011, 12:31 | Сообщение # 44
супер свой
Статус: offline
Через 20 років ? :)))
 
DusIДата: Понедельник, 06.06.2011, 14:18 | Сообщение # 45
в доску свой
Статус: offline
а шо за фільм? є ссилка?

1256 Fosya «Я покажу вам намного больше, чем Гитлер евреям в Польше…»
 
Rapcity Forum - ужгородский рэп форум » Беседка » Свалка форума » Обсуждение закарпатского рэп - альянса
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:
Форма входа
Сегодня были
Гарячие темы
Кто куда на отдых? (12)

Баня (0)

Мониторинг обменников с кэшбеком до 30% (0)

Новое производство отечественных АВО компании НПЦ «ЗЕРОМАКС (0)

VAVADA - официальный сайт (0)





© 2024 uzh-rap.clan.su, Все права не нарушены.
Ripped by Acman & Хостинг от uCoz.