Меню сайта
Поиск
Рейтинг пользователей
- Asman (3056)

- Myst (2639)

- DusI (1209)

- EXIT (726)

- newleader (450)

- immortal_vlad (323)

- Outlaw_rec (214)

- strongutka8 (212)

- ДЖЫН (165)

- KeltX (158)

Темы для размышления - Страница 6 - Rapcity Forum - ужгородский рэп форум
[ новые сообщения форума ]

  • Страница 6 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Rapcity Forum - ужгородский рэп форум » Музыка » Местный хип-хоп » Темы для размышления
Темы для размышления
DusIДата: Среда, 01.09.2010, 01:00 | Сообщение # 76
в доску свой
Статус: offline
Если че,табуретку поставим biggrin
Выступать будем на табуретке )))


1256 Fosya «Я покажу вам намного больше, чем Гитлер евреям в Польше…»
 
AsmanДата: Среда, 01.09.2010, 18:38 | Сообщение # 77
супер свой
Статус: offline
я ничего против не имею) давай покажешь этот зал, где-то на выходных и из этого будем выходить
 
AsmanДата: Понедельник, 27.09.2010, 22:51 | Сообщение # 78
супер свой
Статус: offline
мне интересно услышать ваше мнение по поводу: "какие есть проблемы у рэпа в нашем городе?" пишем варианты
 
MystДата: Вторник, 28.09.2010, 00:21 | Сообщение # 79
супер свой
Статус: offline
Во-первых, очень маленькая слушательськая аудитория. Мало групп, людей которые занимались бы рэпом профессионально.
Во-вторых рэп не популярен в экономическом плане. Тоесть если полки магазинов завалить рэп-дисками, то вряд ли много продастся. В-третьих, это плохо знают историю рэп-музыки скажем так. Не разбираются в ней. Хотя и интернет в помощь, и другие связи информации. В четвёртых, нет нормального клуба где-бы можна было проводить хип-хоп вечерины, без риска побить всё в этом клубе)))
В пятых нежелание привозить сюда с других регионов Украины хороших исполнителей. За Львов и Запорожье я промолчу))
 
AsmanДата: Вторник, 28.09.2010, 22:42 | Сообщение # 80
супер свой
Статус: offline
бля, ты все сказал правильно)) НЕТ ЛЮДЕЙ!!! ГДЕ вы?
 
newleaderДата: Четверг, 24.02.2011, 01:18 | Сообщение # 81
поет
Статус: offline
Чому метал у нас процвітає а реп ні. Тому що мало у нас тих хто дійсно репом живе, на відміну від металістів чи рокерів, які до сих пір слухають Арію, ДДТ, Шевчука і т.д. А от над розвитком стилю потрібно працювати не один рік і над розвитком цієї течії у нас.
 
MystДата: Вторник, 15.03.2011, 09:59 | Сообщение # 82
супер свой
Статус: offline
Потрібно міняти мислення наших слухачів репу.У нас в місті є люди, які вже давно слухать репачину,які в ній розбираються.Але цим людям вже по тридцятнику,деяким 25... у них сімї,їм можливо вже не цікава сама вулична культура.Вони слухають репчик у себе в машинах,вдома після важкого робочого дня і тд... "Малолєтки" ж слухають в основному "клубний" реп та "модний" реп тоїсть той який котірується на телебаченні.А далі лізти вони не вважають за потрібне. Те що в красивій обгортці буде на поверхні,в хіт-парадах і тд.
Зміну мислення по відношенню до репу треба робити і для тих людей, які не слухають реп, а отже вважають що ця музика це є лише кривляння негрів під мікрофон. Шмотки теж роблять відразу в цих людей. Настоящий реп не на поверхні, а в підземці. Добре це чи погано, вже вирішує кожен для себе сам.
 
newleaderДата: Вторник, 15.03.2011, 13:13 | Сообщение # 83
поет
Статус: offline
Справжній реп завжди був спочатку в гаражах і на квартирах писаний а вже потім виходив на широку аудиторію, тут головне схопити хвилю. Так як це зробив фіфті Сент і багато інших відомих імен.

Добавлено (15.03.2011, 13:13)
---------------------------------------------
А розрекламувати у нас можна навіть іржавий гвіздок і кожен його в себе на шиї буде носити, це просто маркетингові технології. А реп в нашій країні може розвинутись лише одним способом, коли в нас зявиться хоч одне дуже голосне імя саме українського репера. А далі все піде як по маслу, Свого часу в Словакії був такий бум коли зявилась група Kontrafakt хоч до неї було багато хороших груп і реперів але саме вони змогли розбити ту стіну і тоді реп в Словаччині став істотно на іншому рівні. І робила ця група не солоденький Реп а реальний реп з хорошим бітом.

 
MystДата: Вторник, 15.03.2011, 14:05 | Сообщение # 84
супер свой
Статус: offline
У нас є такі імена.Але вони дійсно не розкручені. Чесно кажучи я навіть не хочу щоб вони були рокрученими. Їх просто напросто люди не зрозуміють. А будуть слухати тому що модно. Фуу,тошнить від відомих імен.
 
newleaderДата: Вторник, 15.03.2011, 15:00 | Сообщение # 85
поет
Статус: offline
А ті пацанчики теж не були розкручені, я ж кажу вони просто схопили хвилю і все, відтоді в Словакії Реп став набагато популярнішим серед молоді. А в нас реально сильної групи я ще не чув досі. І нового вони нічого б не внесли в Хіп хоп культуру. Так що ті хто серйозно займається репом просто повинні далі сильніше працювати над тим щоб вийти за межі Опен Ейрів чи Клубів, і дійсно пробивати формат радіостанцій, які тільки те й роблять що розкручують іноземців і наших попсовиків.
 
MystДата: Вторник, 15.03.2011, 16:09 | Сообщение # 86
супер свой
Статус: offline
Ти просто видно міряєш по америкосам))
 
newleaderДата: Вторник, 15.03.2011, 19:33 | Сообщение # 87
поет
Статус: offline
ні, мені не важливо, яка країні і яка мова, головне щоб ця музикя дійсно чіпляла. а американці тут ні до чого, я слухаю реп різних країн і він мені подобається, і оцінюю реп по різним критеріям від біта до читки и смислового навантаження тексту.
 
MystДата: Суббота, 25.07.2015, 09:40 | Сообщение # 88
супер свой
Статус: offline
Newleader,ти ще зчитуєш ? Є щось нове від тебе ? Чи вже не займаєшся репом ?
 
ваняДата: Пятница, 19.03.2021, 10:43 | Сообщение # 89
унылый гоп
Статус: offline
варинт

Добавлено (19.03.2021, 10:43)
---------------------------------------------
https://uzh-rap.clan.su/forum/7-70-6#10159

 
Rapcity Forum - ужгородский рэп форум » Музыка » Местный хип-хоп » Темы для размышления
  • Страница 6 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Поиск:
Форма входа
Сегодня были
Гарячие темы
Кто куда на отдых? (12)

Баня (0)

Мониторинг обменников с кэшбеком до 30% (0)

Новое производство отечественных АВО компании НПЦ «ЗЕРОМАКС (0)

VAVADA - официальный сайт (0)





© 2024 uzh-rap.clan.su, Все права не нарушены.
Ripped by Acman & Хостинг от uCoz.